Suknie ślubne

Suknie ślubne

Suknie ślubne szyte są w naszej Firmie od 1989 roku. Wszystkie modele przygotowywane są we własnej pracowni, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów i dodatków. Naszym klientkom proponujemy suknie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowej mody. Nieustannie pracujemy nad swoją marką i własnym stylem w modzie ślubnej. Na każdy sezon opracowujemy od 20 do 30 nowych modeli sukni ślubnych.

Wszystkie modele wykonywane są w krótkich seriach, a na życzenie służymy fachową pomocą i wspólnie z klientką tworzymy niepowtarzalny model sukni ślubnej. Suknie ślubne firmy „KOLEKCJA-Moda Ślubna” są szyte we wszystkich rozmiarach oraz na nietypowe sylwetki. Wszystkie modele szyjemy na miarę z dużym udziałem pracy ręcznej. Jest to naszym atutem, gdyż suknia jest modelowana, krojona oraz szyta na konkretną sylwetkę, z zachowaniem odpowiednich proporcji. Nasze suknie znalazły uznanie wśród setek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientek.

Mamy nadzieję, że swoim profesjonalizmem uzyskamy Państwa zaufanie i z przyjemnością będziecie korzystać z usług naszej firmy.

Showing 1–12 of 13 results