Nasze klientki

Tina Roberta Strunk : To, co urzekło mnie od pierwszej chwili w salonie było to, że nawet nie zdążyłam powiedzieć, jak wyobrażam sobie swoją suknię ślubną, a Pan już pokazał mi kilka modeli i WSZYSTKIE mi się podobały! Pierwsza suknia, którą dostałam do przymiarki od razu okazała się „tą jedyną” 🙂 i choć przymierzałam inne, wiedziałam już, że na pewno zdecyduję się na tamtą 🙂 wymarzona suknia, która zaparła dech w piersiach nie tylko mi i mojemu M., ale także wszystkim gościom weselnym. Co ważniejsze, była niesamowicie wygodna, świetnie sprawdziła się zarówno na przyjęciu weselnym, jak i sesji plenerowej.

Agnieszka Samuel : Suknie śliczne. Bardzo miła i profesjonalna obsługa otwarta na pomysły klienta. Podczas przymiarki nie czuje się presji czasu, a wręcz przeciwnie. Moment wyboru suknie staje się przyjemny, a fachowe doradztwo bardzo cenne.

Jana Wolff : Im Gegensatz zu Deutschland endlich mal ein sehr sehr guter service!

Claudia Meier : Vielen lieben DANK!! Top Beratung! Top Qualität! Top Service! Top Preis! Jedem weiter zu empfehlen. Macht weiter so! DANKE!!! Sehr zu empfehlen, von der ersten Besichtigung, über Beratung, Auswahl, Anprobe bis hin zum perfekten Sitz und fairen Preis!!! Weiter SO!!

Ina Rochner-Wolff

Magda i Piotr : Bajkowa suknia.

   

Kasia Mlostoń : Dziekuje za profesjonale podejscie, pomoc oraz wykonanie pieknej sukni slubnej! Zdecydowanie polecam! I jeszcze raz dziekuje!

Sylwia Kalinowska : Oto kilka naszych zdjęć. Jeszcze raz dziękujemy ????

 

Andreas Wolff: Ich möchte mich – auch im Namen meiner Tochter – für die sehr gute Arbeit bedanken, mit der Sie das Hochzeitskleid von Jana Wolff angefertigt haben. Das Kleid fand sehr viel Zustimmung!
Vielen Dank.
Wir empfehlen Sie gern weiter.

I jeszcze kilka zdjęć od naszych Klientek: