O Firmie

KOLEKCJA-Moda Ślubna.

Blog, 10 wskazówek, które pomogą przy poszukiwaniu i kupnie wymarzonej sukni ślubnej. Suknie ślubne, suknie ślubne szyte na miare, suknie ślubne na wymiar, suknie slubne duze rozmiary, suknia ślubna z rękawem 3/4, suknie ślubne szyte na miarę, producent sukni ślubnych, producent sukien ślubnych, Żary, lubuskie, KOLEKCJA-Moda Ślubna, szycie miarowe, wszystkie rozmiary, producent, Brautkleider, Hochzeitskleid, Zary, Polen, Wedding
  Producent sukien ślubnych KOLEKCJA-Moda Ślubna

* Suknie ślubne gotowe oraz szyte na miarę,       
* Dodatki i akcesoria ślubne,
* Komis sukien ślubnych,
* Czyszczenie oraz renowacja sukien ślubnych. 

Firma KOLEKCJA-Moda Ślubna od 1989 roku specjalizuje się w projektowaniu, szyciu i sprzedaży sukien ślubnych oraz sukienek komunijnych. Przez lata krawcowe pod okiem projektanta tworzą niepowtarzalne wzory sukien ślubnych. Wszystkie modele przygotowywane są we własnej pracowni, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów oraz dodatków sprowadzanych na nasze potrzeby z całego świata.  Naszym klientkom proponujemy suknie ślubne zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowej mody. W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla tradycjonalistki, która nie wyobraża sobie ślubu bez welonu, jak i romantyczki, której bliższy jest styl boho, a sakramentalne „tak” najchętniej chciałyby powiedzieć na plaży.  Nieustannie pracujemy nad swoją marką i własnym stylem w modzie ślubnej. Na każdy sezon opracowujemy od 20 do 30 nowych modeli sukien ślubnych.

Wszystkie modele wykonywane są w krótkich seriach, a na życzenie służymy fachową pomocą i wspólnie z klientką tworzymy jedyny, niepowtarzalny model sukni ślubnej. Suknie ślubne firmy KOLEKCJA-Moda Ślubna są szyte we wszystkich rozmiarach oraz na nietypowe sylwetki. Wszystkie modele szyjemy na miarę, zgodnie z tradycyjną sztuką krawiecką oraz dużym udziałem pracy ręcznej. Jest to naszym atutem, gdyż suknia jest modelowana, krojona oraz szyta na konkretną sylwetkę, z zachowaniem odpowiednich proporcji. W salonie firmowym oferujemy profesjonalne doradztwo naszych konsultantów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.  Aby cała stylizacja wywarła duże wrażenie,  oferujemy do swoich kreacji szeroką gamę akcesoriów, które doskonale uzupełniają oraz podkreślają ubiór panny młodej.

Nasze suknie ślubne znalazły uznanie wśród setek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientek. Mamy nadzieję, że swoim profesjonalizmem uzyskamy Państwa zaufanie i z przyjemnością będziecie korzystać z usług naszej firmy.

Zapraszamy.