Dodatki

Dodatki do sukni ślubnej.

Idealny rozwiązaniem jest dobieranie dodatków do sukni ślubnej w salonie, kiedy macie ją na sobie.  Wtedy możecie być pewne efektu, a o błędy w doborze dodatków nie trudno. Najważniejsza zasada – Panna Młoda na pierwszym planie, później suknia, a na końcu w tle dodatki. Dobierajcie je ostrożnie i z umiarem, nie pozwólcie, by zdominowały całość. Do sukni najpierw wybierzcie welon lub ozdobę na głowę, następnie bolerko, które prawdopodobnie ściągniecie na sali, a na końcu dobierzcie biżuterię.

Ozdoby do włosów

To gama pełnych elegancji dodatków ślubnych, powstałych poprzez finezyjne połączenie ręcznie formowanych, subtelnych kwiatów, z akcentami wysokiej klasy biżuterii.

Biżuteria ślubna

Prezentowana biżuteria ślubna to bogaty asortyment lśniących dodatków, od delikatnych kolczyków i szpilek, po pełne szyku kolie i diademy.
Kolekcja powstała w oparciu o wysokiej klasy szlifowane kryształy emanujące elegancją i szlachetnym blaskiem.

Buty ślubne

Naszym klientkom pomożemy w doborze obuwia idealnie dopasowanego do kreacji i sylwetki. W salonie oferujemy kilkanaście fasonów butów ślubnych o różnych kształtach oraz wysokościach obcasa.

Welony

Z myślą o harmonijnym dopełnieniu każdej kreacji ślubnej, proponujemy welony od klasycznych po misternie zdobione, z użyciem najwyższej jakości szklanych korali, kryształów, cyrkonii i innych komponentów.